Aktualności

Informujemy, że w dniu 12.11.2021  (pt.) biuro będzie nieczynne z powodu urlopów.
Zapraszamy do kontaktu po długim weekendzie!

 


03 grudnia 2021
Szanowni Dyrektorzy, NauczycieleStowarzyszanie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" dzięki środkom z Programu...
19 listopada 2021
Turystyka w trakcie i po pandemii to wyzwania IX Forum POT-ROT-LOT.
10 listopada 2021
Zapraszamy do kontaktu po długim weekendzie.
20 października 2021
Zastosowanie zintegrowanego modelu oceny wpływu połączone z upowszechnianiem dobrych praktyk
07 września 2021
W dniu 05.09.2021 r. w Domaniowie, przy okazji Dolnośląskich Dożynek Wojewódzkich odbyła się regionalna...
 

1 2 3 ... 17 18 19

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij