Co słychać u naszych Partnerów

17 maja 2019
16 maja w Ośrodku Kultury w Miliczu odbyło się Wiosenne Dyktando Ortograficzne pod patronatem prof....
16 maja 2019
Gmina Milicz przygotowuje się do realizacji projektu pn. Adaptacja przestrzeni zlokalizowanej w ścisłym...
07 maja 2019
Już 16 maja zapraszamy na Wiosenne Dyktando pod patronatem prof.Jana Miodka. Więcej informacji na stronie...
06 maja 2019
W gminie Milicz  bardzo radośnie obchodzono Święto Konstytucji 3 Maja. W paradzie i Majówce nad...
06 maja 2019
2 maja o godz. 12.00 na milickim Rynku miało miejsce uroczyste podniesienie flagi państwowej przez...
06 maja 2019
  Tłumy rowerzystów wzięły udział w rajdzie rowerowym inaugurującym sezon w gminie Milicz. Przed...
30 kwietnia 2019
1 maja będziemy świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przez te wszystkie...
 

1 2 3 ... 274 275 276

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij