Aktualności

Dolina Baryczy i działania LGD w TVP3 w magazynie "Teraz wieś"

W dniach 24-2 października 2018 r. gościł w Dolinie Baryczy p. Jan Kędzierski, który realizował kolejny odcinek programu publicystycznego "Teraz wieś" emitowanego na antenie TVP Wrocław.

 

Publicysta w najnowszym odcinku przedstawia Dolinę Baryczy jako miejsce pełne przedsiębiorczych osób oraz ciekawych przedsięwzięć, które aktywizowane i inicjowane są dzięki działalności Stowarzyszenia LGD "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".
Dziennikarz odwiedził w kamerą osoby i podmioty, które skorzystały z dofinansowania za naszym pośrednictwem, a także aktywnie uczestniczą w działaniach LGD (Program Edukacja dla Doliny Baryczy, Dni Karpia, System Dolina Baryczy Poleca).
W programie można zobaczyć: Hotel i karczmę Górecznik w Antoninie, Gospodarstwo Rybackie Możdżanów, Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu oraz Spinkaj Beata Jerzycka.

Odcinek można obejrzeć TUTAJEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij