Aktualności

Funkcjonowanie biura LGD - komunikat

Komunikat z dn. 24.08.2020 r.

 

Aktualizacja w dn. 24.08.2020 r.: Informujemy, że od dnia 24.08.2020 r., biuro LGD działa jak zwykle, tj. możliwa jest bezpośrednia obsługa interesariuszy, a wszyscy pracownicy dostępni są na miejscu. Funkcjonujemy z zachowaniem aktualnym zasad i obostrzeń związanych z COVID-19.

Planując wizytę u nas, prosimy o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie min. 1,5 m odległości od osób przebywających w biurze w trakcie wizyty.

Poniższy komunikat, zamieszczony w dniu 18.08.2020,  jest już nieaktualny:


Szanowni Państwo,

Z uwagi na fakt, że jedna z naszych współpracownic przebywa na kwarantannie spowodowanej kontaktem z osobą zakażoną COVID-19, w dniach 18-24.08.2020 r. wprowadzamy ograniczenie w pracy biura LGD polegające na rezygnacji z osobistej obsługi interesantów, spotkań i szkoleń.

W biurze pełnione są dyżury od pn. – pt. w godz. od 8:00 do 12:00

Większość pracowników pracuje zdalnie, w celu usprawnienia obsługi prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e- mail partnerstwo@nasza.barycz.pl (odbierają wszyscy pracownicy)

Biuro 71 38 304 32 - sekretariat, księgowość

509 203 385 - dyr. biura – doradztwo ogólne, program Działaj Lokalnie

535 999 187 – doradztwo (m.in: realizacja, rozliczenia, grantu, zamiany w umowach)

512 450 126 – promocja (m.in: Dni Karpia, Dolina Baryczy Poleca, turystyka)

603 197 719 – program Działaj Lokalnie

Konsultacje i doradztwo - tel., e-mail,  w biurze jedynie po wcześniejszym umówieniu.

Potwierdzanie dokumentacji – po uzgodnieniu w biurze.

Dokumenty można przekazać za pośrednictwem dostępnej w budynku skrzynki na listy.

- wejście do ul. 1-go Maja- skrzynka znajduje się po prawej stronie

- wejście od strony pomnika- wówczas kierujemy się do końca korytarza, przechodzimy przez białe drzwi i schodząc z półpiętra dotrzemy do skrzynki

- wejście z windą- wsiadamy do windy i wysiadamy na poziomie "0", a następnie schodzimy z półpiętra

Na wskazany  w dokumentacji lub na kopercie adres e- mail zostanie przesłany skan z potwierdzeniem wpływu. 

 

W imieniu Zarządu LGD

Inga Demianiuk-Ozga – Prezes, Dyrektor Biura LGD
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij