Aktualności

Funkcjonowanie biura LGD w dniach 16-27.03.2020

Uwaga! Ograniczenia w funkcjonowaniu biura LGD!

 


Szanowni Państwo,

Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z koronowirusem informujemy, że od 16.03.2020r. do 27.03.2020r. włącznie biuro LGD „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”  wprowadza ograniczenie osobistej obsługi interesantów (część pracowników pracuje zdalnie, w biurze pełnione są dyżury).

Prosimy, aby wszelkie formalności w miarę możliwości załatwiać telefonicznie:  71 38 304 32, 535 999 187 (doradztwo, granty), 509203395 (dyr.biura) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej partnerstwo@nasza.barycz.pl w godzinach pracy biura, tj. w dni robocze od 8:00 do 16:00. Prosimy również o przekazywanie dokumentów bezpośrednio do skrzynki na listy, do której można dotrzeć w następujący sposób:
- wejściem od strony pomnika- wówczas kierujemy się do końca korytarza, przechodzimy przez białe drzwi i schodząc z półpiętra dotrzemy do skrzynki
- wejściem z windą- wsiadamy do windy i wysiadamy na poziomie "0", a następnie schodzimy z półpiętra
- wejściem do ul. 1-go Maja- skrzynka znajduje się po prawej stronie od tego wejścia

Konsultacje i doradztwo będzie świadczone tylko i wyłącznie w ten sposób w okresie wskazanym w komunikacie.

Spotkania na sali konferencyjnej prosimy ograniczyć do niezbędnego minimum. I wcześniej poinformować o tym telefonicznie.

 

W imieniu Zarządu LGD

Inga Demianiuk-Ozga – Prezes, Dyrektor Biura LGD
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij