Aktualności

Funkcjonowanie biura LGD w okresie epidemii

Informacja na temat godzin otwarcia i funkcjonowania biura
Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”

 


Ze względu na przedłużenie stanu epidemiologiczną informujemy, że  biuro do odwołania funkcjonuje z ograniczeniem osobistej obsługi interesantów.

W biurze pełnione są dyżury od pn. – pt. w godz. od 8:00 do 12:00

Większość pracowników pracuje zdalnie, w celu usprawnienia obsługi prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e- mail partnerstwo@nasza.barycz.pl (odbierają wszyscy pracownicy)

·        Biuro 71 38 304 32 - sekretariat, księgowość

509 203 385 - dyr. biura – doradztwo ogólne, program Działaj Lokalnie

535 999 187 – doradztwo (m.in: realizacja, rozliczenia, grantu, zamiany w umowach) w maju 2020 dostępne w dniach pn.-śr.

512 450 126 – promocja (m.in: Dni Karpia, Dolina Baryczy Poleca, turystyka)

603 197 719 – program Działaj Lokalnie

Konsultacje i doradztwo - tel., e-mail,  w biurze jedynie po wcześniejszym umówieniu.

Potwierdzanie dokumentacji – po uzgodnieniu w biurze.

Dokumenty

można przekazać za pośrednictwem dostępnej w budynku skrzynki na listy.

- wejście do ul. 1-go Maja- skrzynka znajduje się po prawej stronie

- wejście od strony pomnika- wówczas kierujemy się do końca korytarza, przechodzimy przez białe drzwi i schodząc z półpiętra dotrzemy do skrzynki

- wejście z windą- wsiadamy do windy i wysiadamy na poziomie "0", a następnie schodzimy z półpiętra


Na wskazany  w dokumentacji lub na kopercie adres e- mail zostanie przesłany skan z potwierdzeniem wpływu. 
 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij