TURYSTYKA I PRODUKTY / USŁUGI LOKALNE

 
Antonińskie kąpielisko „Szperek" otoczone jest lasami i piaszczystą plażą. Znajduje się przy...
10 listopada 2019
10 LISTOPADA /niedziela/ Tajemnice świątecznej krainy  - wycieczka objazdowa z karpiem w tle Miejsce:...

AKTYWNI MIESZKAŃCY

24 września 2020
  Udało się!! Uszyliśmy maseczki, teraz przeszła kolej na dostarczenie i dotarcie do ludzi potrzebujących i starszych. W akcje tym razem nie włączyły się dzieci i  druhowie, lecz panie, które własnoręcznie uszyły maseczki. Trudno w tym czasie było dostarczyć i znaleźć...
23 września 2020
prace konkursowe w konkursie: Tajemnica-Las-Przygoda
09 sierpnia 2018
W dniu 18 sierpnia 2018 roku odbedzie sie V edycja święta wiatraka Bronisław w Duchowie.Organizatorami...
24 września 2020
Dziś 24 września pojechaliśmy do Milicza, aby poznać cudowną moc ziół, oraz innych roślin...
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij