AKTUALNOŚCI PARTNERSTWA

TURYSTYKA I PRODUKTY / USŁUGI LOKALNE

 
W ofercie edukacyjnej Chaty Regionalnej w Przygodzicach znajdują się: zajęcia z poznawania ekspozycji...
17 września 2015
Spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzeki Baryczy. Ekologicznie, świadomie i bardzo na czasie!...
18 września 2015
W Gospodarstwie Agroturystycznym "Pensjonat u Buni" oferujemy ok. 15 miejsc noclegowych. W obiekcie znajduje...

AKTYWNI MIESZKAŃCY

29 stycznia 2016
Krzyżówka jest przeznaczona dla uczniów klas IV-VI i wyżej. Hasła to zwierzęta zamieszkujące teren...
01 lutego 2016
W niedzielę, 24 stycznia o godz.15:00 rozpoczęliśmy święto Babci i Dziadka .Przybyłych gości przywitał...
03 lutego 2016
Poniżej przedstawiamy artykuł, który ukazał się w styczniowym wydaniu "Wiadomości Żmigrodzkich"...
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij