AKTUALNOŚCI PARTNERSTWA

TURYSTYKA I PRODUKTY / USŁUGI LOKALNE

 
Ścieżka rowerowa biegnie trasa dawnej kolejki wąskotorowej, która kursowała tutaj w okresie...
19 września 2015
Przejazd bryczką po Dolinie Baryczy połączony ze zwiedzaniem i obserwacją? To idea godna najbardziej...
 
Łowisko wędkarskie (punkt sprzedaży bezpośredniej ryb) w Gospodarstwie Rybackim "Kaszowo" położone...

AKTYWNI MIESZKAŃCY

28 maja 2016
Zapraszamy na MAJÓWKĘ w Łąkach!
23 maja 2016
Rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, poznawanie najbliższego środowiska.
26 maja 2016
Mieszkancy Bracławia i Lelikowa przygotowali jeden z czterech ołtarzy na procesję Bożego Ciała.W...
25 maja 2016
Przypominamy, że do 30.05.2016 r. GRUPY NIEFORMALNE, które chcą złożyć wniosek jako INICJATYWA...
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij