TURYSTYKA I PRODUKTY / USŁUGI LOKALNE

 
Pałac zbudowany w latach 1797-1798 wg projektu Carla Gottfrieda Geisslera dla rodziny von Maltzanów....
17 września 2015
Spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzeki Baryczy. Ekologicznie, świadomie i bardzo na czasie!...
18 września 2015
W Gospodarstwie Agroturystycznym "Pensjonat u Buni" oferujemy ok. 15 miejsc noclegowych. W obiekcie znajduje...

AKTYWNI MIESZKAŃCY

19 maja 2016
Aktywni mieszkańcy Doliny Baryczy, złożyliśmy swój projekt w konkursie "To dla mnie ważne" ogłoszonym przez Fundację AVIVA. Zgłośliśmy projekt pt. "Chatka młodych odkrywców" w Łąkach W ramach tego grantu chcielibyśmy zagospodarować jedno z pomieszczeń w świetlicy wiejskiej...
27 kwietnia 2016
Przykład zajęć mających na celu wyrabianie motywacji do komunikowania się, czytania i kreślenia...
28 kwietnia 2016
Uczestniczki VII już edycji projektu Otyłość- wróg człowieka” wspieranego przez Gminę...
26 kwietnia 2016
Drodzy Konkursowicze! Dnia dzisiejszego odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej, która...
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij