31 grudnia 2019
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” realizujące Lokalną Strategię Rozwoju finansowaną...
31 grudnia 2019
Konkurs dotyczy zadań realizowanych przez wnioskodawców, których zakresem będzie[2] realizacja zadań...

TURYSTYKA I PRODUKTY / USŁUGI LOKALNE

 
W 1560 roku z inicjatywy Wilhelma von Kurzbacha w Trachenberg (Żmigród) powstaje górująca nad całym...
10 listopada 2019
10 LISTOPADA /niedziela/ Tajemnice świątecznej krainy  - wycieczka objazdowa z karpiem w tle Miejsce:...

AKTYWNI MIESZKAŃCY

25 lutego 2020
Dąb Jan to pomnik przyrody ożywionej. Warto go zobaczyć, ponieważ jest to dąb szypułkowy o wysokości 28m, obwodzie pnia 8,52m na wysokości 1,3m co czyni go największym dębem w nadleśnictwie Antonin i całej Dolinie Baryczy. Ma około 400 lat. W konkursie na najgrubsze drzewo Lasow Państwowych...
25 lutego 2020
„Leśny olbrzym” Dąb Jan, największe drzewo w Dolinie Baryczy znajduje się w Możdżanowie. Swoim...
09 sierpnia 2018
W dniu 18 sierpnia 2018 roku odbedzie sie V edycja święta wiatraka Bronisław w Duchowie.Organizatorami...
24 lutego 2020
Już drugi rok z rzędu Gala podsumowująca edycję Konkursu „Działaj Lokalnie” jest organizowana...
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij