blisko przyrody!
Dolina Baryczy
Strona główna > Aktualności > Karp kręci wiosną w Dolinie Baryczy!

Weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody!

Konkurs nr 1

Wystarczy, że ZROBISZ zdjęcie, filmik   KARP KRĘCI WIOSNĄ i WEŹMIESZ udział w konkursie!

Konkurs trwa od 01.04.2017 do 20.05.2017

1.  ZACHWYCAJ się urokami przyrody podążając kolorowym szlakiem karpia.

2. ZRÓB zdjęcie z karpiem lub nakręć filmik.

3. ODSZUKAJ nas na Facebooku- Szlakiem karpia po Dolinie Baryczy

4. ODPOWIEDZ na post o konkursie w komentarzu - wyślij zdjęcie lub  filmik, wpisz wymyślony przez siebie slogan promujący odwiedzone miejsce lub kolorowy szlak karpia w Dolinie Baryczy.

5. Spośród prawidłowo przesłanych komentarzy wybranych zostanie 30 najciekawszych, które nagrodzone zostaną atrakcyjnymi grami edukacyjnymi, publikacjami, gadżetami  z Doliny Baryczy.

Wybór nastąpi do 27 maja 2017. Poinformujemy Cię o tym na Facebooku!

Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.

 

 Konkurs nr 2

ROWER za PIECZĄTKI - WIOSNĄ KARP KRĘCI Kolorowo – weź udział w wiosennej akcji promocyjnej - ZBIERAJ pieczątki i WYGRAJ rower

Konkurs trwa od 01.04.2017 do 20.05.2017

1. ODBIERZ kupon - MAPKĘ z Kolorowym Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy. Mapki dostępne w miejscach na szlaku oraz do pobrania na stronie: www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl

2. WYRUSZ na wyprawę kolorowym szlakiem karpia.

3. ZBIERAJ pieczątki w miejscach oznaczonych na mapkach. Godziny i miejsca udostępnienia pieczątek w opisie karpi na stronie: www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl

4. ZBIERZ minimum 20 pieczątek z różnych miejsc na szlaku

5. WYPEŁNIJ na mapce swoje dane do kontaktu - ZRÓB zdjęcie lub skan i wyślij na karp@nasza.barycz.pl

6. Każdy z prawidłowo przesłanych maili WYGRYWA. Maile biorą udział w losowaniu nagród. W puli nagród: 3 ROWERY o wartości do 1 000 zł, atrakcyjne gry edukacyjne, publikacje, gadżety z Doliny Baryczy.

Zwycięzca zostanie wyłoniony do 27 maja 2017. Poinformujemy Cię o tym mailem, lista nagrodzonych  zostanie  zamieszczona na www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl

Nagrody do odbioru po okazaniu MAPKI zgodnej ze zdjęciem.


 
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij