Aktualności

Komunikat ws. XXVII Sprawozdawczo Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”

Powiat milicki w czerwonej strefie!

 

Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy",
w związku z tym, że planowane miejsce XXVII Walnego Zgromadzenia (gmina Cieszków w powiecie milickim) znajduje się w czerwonej strefie COVID, zgodnie z informacją przekazaną przez Wójta Ignacego Miecznikowskiego w ostatnim czasie w gminie Cieszków nie odnotowano zachorowań na koronawirusa.
Sala w Ośrodku Kultury w Cieszkowie spełnia wymogi bezpiecznej organizacji wydarzenia na ponad 50 osób, niemniej jednak ze względu na ograniczenie do 50 osób wynikające z czerwonej strefy, prosimy o mailowe (partnerstwo@nasza.barycz.pl) lub telefoniczne (71 383 04 32) potwierdzenie obecności do dn. 25.09.2020 r. do godz. 12. 00.
W przypadku potwierdzenia obecności ponad 50 osób i utrzymaniu czerwonej strefy w powiecie milickim, w piątek, tj. 25.09.2020 r. poinformujemy mailowo, facebooku i na stronie nasza-barycz.pl o ewentualnej zmianie miejsca obrad.
Bez względu na miejsce obrad przypominamy o konieczności zabrania ze sobą środków osobistej ochrony (np.maseczki).Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij