Aktualności

Nabór pracownika

Dołącz do naszego zespołu!

 

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

 

Specjalista/referent ds. administracji (pracownik biura)

Przewidywany wymiar zatrudnienia 1 etat / umowa o pracę,

Praca w biurze Stowarzyszenia  od pn. – pt. 8:00- 16:00

 

Oferty należy przesłać na adres e- mail partnerstwo@nasza.barycz.pl w terminie do 11 maja 2021 r. do godz. 16.00. w tytule maila prosimy wpisać „Dotyczy naboru na stanowisko”

UWAGA: wydłużamy termin naboru do 14 maja 2021 r. do godz. 16.00!!!

 

Oferta powinna zawierać

1.            CV

2.            kopie/ zdjęcia dokumentów potwierdzających wykształcenie, ukończone kursy, staż pracy

 

Oferty można również składać w zamkniętych kopertach bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” tel. 71 38 30 432, Czynne od Pn – Pt w godz. 8.00- 16.00


Szczegóły w załączniku poniżejEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij