Aktualności

Podsumowanie Dni Karpia

Nabywanie „odporności”, wykazywanie się elastycznością, zdolność kreatywnego reagowania na zmiany, czy też zdolność do sprostania niekorzystnym czynnikom zewnętrznym, to wyzwania, przed którymi zostaliśmy postawieni w kolejnym 2021 roku. Zmiany nie ominęły realizowanych od 16 lat  Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Wspólne z Państwem, licznymi Partnerami, Organizatorami, Rybakami staraliśmy się do nich zaadaptować i szukać nowych rozwiązań.

Z końcem roku podsumowaliśmy kolejną edycję i możemy już potwierdzić WSPÓLNY SUKCES.

Zapraszamy do zapoznania się z plakatem Dni Karpia, w którym znajdują się nie tylko fakty i liczby ale też trendy i  potwierdzone opiniami uczestników osiągnięcia. 

 

Załączniki do artykułu:
DK_Podsumowanie_mini( DK_Podsumowanie_mini.pdf 2047 kB )Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij