Aktualności

Producenci z Doliny Baryczy w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

W dniu 05.09.2021 r. w Domaniowie, przy okazji Dolnośląskich Dożynek Wojewódzkich odbyła się regionalna edycja konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów". To już XX edycja tego wydarzenia.

 

Z naszego regionu było aż trzech producentów, a dwóch z nich było najlepszych w swoich kategoriach. Są oni wieloletnimi partnerami naszej organizacji, certyfikowani w ramach Systemu Dolina Baryczy Poleca:

Stawy Milickie SA- I miejsce w kategorii produkty pochodzenia zwierzęcego za Karpia Milickiego wędzonego

Kiszonki Sznajderów z Doliny Baryczy- I miejsce w kategorii produkty pochodzenia roślinnego: zakwas z buraka, kapusta kiszona z sokiem z kiszonego buraczka oraz produktem nominowanym do nagrody Perła 2021r., tj. sok z kiszonej kapusty czerwonej.

Z Chaty Łaniaków- udział w kategorii produkty pochodzenia roślinnego

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij