Aktualności

Przekaż 1% podatku dla Doliny Baryczy

Rozlicz z nami PIT i przekaż 1% Stowarzyszeniu „PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy” na realizację Programu Edukacja dla Doliny Baryczy.
1% podatku to Twój wkład w przyszłość Doliny Baryczy.


Rozlicz elektronicznie PIT, tutaj: http://pit.nasza.barycz.pl/


Wspieramy edukację regionalną i przyrodniczą bo to przyszłość Doliny Baryczy. Promujemy ciekawe inicjatywy edukacyjne.
Programem objętych jest blisko 60 przedszkoli i szkół oraz 26 ośrodków pozaszkolnych.
Wszyscy UCZYMY o Dolinie Baryczy!!!!
Więcej o programie na www.edukacja.barycz.pl
1% KRS: 0000319202Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij