Aktualności

Spotkanie strategiczne partnerów publicznych

W Żmigrodzie, w sali konferencyjnej w Baszcie w godz. 10:00 – 14:00  w dn. 30.10.2019r. (środek) odbyło się strategiczne spotkanie partnerów publicznych Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”

 

Spotkanie poświęcone było:
  • podsumowaniu oraz ewaluacji dalszej współpracy w zakresie wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność na lata 2016 – 2022,
  • informacja nt. planowanego wsparcia w ramach projektów grantowych,
  • informacji o zakresie planowania podejścia RLKS (wielofunduszowych strategii) w perspektywie 2021- 2028
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele wszystkich partnerskich samorządów, tj. Gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród oraz Powiatu Milickiego. Łącznie uczestniczyło w nim 20 osób.

Poniżej można zapoznać się z prezentacją ze spotkania.


Załączniki do artykułu:
Spotkanie JST_2019-10-30( Spotkanie JST_2019-10-30.pdf 10788 kB )Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij