Aktualności

Warsztat refleksyjny podsumowujący wdrażanie LSR

Zapraszamy wnioskodawców i beneficjentów środków, podmioty publiczne, grantoborców, organizacje pozarządowe, członków LGD, pracowników Samorządu Województwa, inne LGD i mieszkańców obszaru

 

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, który odbędzie się w dn. 25.02.2021(czwartek) on-line od godz. 10.00 (rejestracja uczestników od 9.30).
Celem spotkania jest omówienie stanu wdrażania Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla Doliny Baryczy na lata 2016-2022 oraz przedstawienie planu działań na lata 2021-2023.
Zaproszenie - warsztat refleksyjny_2021-02-25
Prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 23.02.2021 r. włącznie wraz z podaniem adresu e-mail lub nr telefonu, na który prześlemy link do spotkania (platforma ZOOM).

Jednocześnie proszę o wypełnienie ankiety monitorującej, o której mowa w załączonym zaproszeniu. Ankieta dostępna jest TUTAJ.Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij