Aktualności

Wystawa rolnicza w Poznaniu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Sieć Partnerstw LGD i Dolnośląska Sieć Partnerstw LGD zapraszają na Narodową Wystawę Rolniczą do Poznania w dniach 30.11-02.12.2018 r.WSTĘP WOLNY. Podczas wystawy: atrakcje dla dzieci, degustacje, warsztaty i pokazy rzemieślnicze, rzemiosło, rękodzieło oraz wystawa zwierząt i maszyn rolniczych.

 

Z Dolnego Śląska będą nas reprezentować: LGD Ujście Baryczy: warsztat szydełkowy - bombki, ozdoby choinkowe robione na szydełku,  LGD Partnerstwo Izerskie:- warsztat barwierski z ekomuzeum Chrośnica, LGD Wrzosowa Kraina: warsztat garncarski z kołem garncarskim, wyroby z gliny, LGD Partnerstwo Ducha Gór: warsztat haftu zachełmiańskiego oraz wyroby: koszule, zapaski, bransoletki, zakładki itp....
wystawa poznańEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij