AKTUALNOŚCI

28 września 2021
XXVIII Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
W dniu 28.09.2021 r. o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach odbyło się XXVIII Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy". Sprawozdanie Zarządu zostało jednogłośnie przyjęte i Zarząd Partnerstwa uzyskał absolutorium.
Walne Zgromadzenie było również okazją do pochylenia się nad przyszłością organizacji w kontekście nowego okresu programowania na lata 2021-2027 obawy nieprzyjęcia na Dolnym Śląsku podejścia RLKS w województwie.
Poniżej zamieszczamy dokumenty z posiedzenia

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij