Aktualności

Zapraszamy na spotkania informacyjne nt. dofinansowania!

Zobacz harmonogram, przyjdź na szkolenie i sięgnij po środki!

 

W związku z planowanymi naborami wniosków w ramach:
  • Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, planowany termin naboru II pol. 2017 dla osób fizycznych i przedsiębiorców, jednostek sektora finansów publicznych i organizacji pozarządowych
  • Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020, planowany termin naboru II pol. 2017 r. dla jednostek sektora finansów publicznych, organizacji pozarządowych,
Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zaprasza na spotkanie informacyjne wszystkich mieszkańców obszaru, w szczególności osoby z grupy defaworyzowanej.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 02 listopada 2017 r. (czwartek) w godz. 10-14 w sali konferencyjnej w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu przy Pl. Ks. E. Waresiaka 7

W dniu 07 listopada 2017 r. (wtorek) w godz. 9-13 w sali konferencyjnej w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu przy Pl. Ks. E. Waresiaka 7 dobędzie się także spotkanie informacyjne dla podmiotów zależnych od rybactwa w związku z planowanym naborem wniosków w I pol. 2018 r.

POBIERZ HARMONOGRAM SZKOLEŃEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij