Aktualności

Zapraszamy na szkolenia przed naborem w ramach PROW 2014-2020!

Zobacz harmonogram, przyjdź na szkolenie i sięgnij po środki!

 

Spotkania i szkolenia przed naborami wniosków dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i osób fizycznych przed naborem planowanym w II pol. 2017 r. w ramach PROW 2014-2020
Zobacz harmonogram, przyjdź na szkolenie i sięgnij po środki!
Aktualizacja 23 listopada 2017 r.

 

W związku z planowanym naborem wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, planowany termin naboru w II pol. 2017 (planowany termin naboru 15.12.2017-08.01.2018 r., termin ten jest w trakcie uzgodnień z Samorządem Województwa, ostateczny zostanie podany min. 14 dni przed rozpoczęciem naboru) dla osób fizycznych, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zaprasza na szkolenia wszystkich mieszkańców obszaru, w szczególności osoby z grupy defaworyzowanej.

Poniżej zamieszczamy aktualny harmonogram szkoleń:Wszystkich chętnym do ubiegania się o wsparcie przed przyjściem na szkolenia punktowane polecamy lekturę prezentacji ze spotkania informacyjnego, na którym prezentowane były ogólne zagadnienia związane z ubieganiem się o dofinansowanie w ramach LSR.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij