Aktualności

Zapraszamy na szkolenie pn. Podstawy księgowości w organizacji pozarządowej

Szkolenie odbędzie się 13 kwietnia 2019 r. w godz. 9-16 w Miliczu

 

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" wraz z  Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Doliny Baryczy na szkolenie pn. Podstawy księgowości w organizacji pozarządowej.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli NGO(zwłaszcza osób odpowiedzialnych za finanse, np. członków Zarządu czy Komisji Rewizyjnej) z terenu gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra i Żmigród.

Szkolenie odbędzie się w dn. 13 kwietnia 2019 r. (sobota) w godz. 9-16 w Centrum Aktywności Lokalnej przy Pl.Ks.E.Waresiaka 7 w Miliczu w sali konferencyjnej.

Obowiązują zapisy poprzez przesłanie do dn. 10 kwietnia 2019 r. formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: partnerstwo@nasza.barycz.pl  (wystarczy przesłać wypełniony plik). Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy




Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij