Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na odnowienie oznakowania i doznakowanie szlaków pieszych i rowerowych

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów "Dolnośląska Kraina Rowerowa" oraz Międzyszkolnym Ludowym Klubem Sportowym "ECHO" w Twardogórze
zapraszają do składania ofert na

odnowienie oznakowania i doznakowanie szlaków pieszych i rowerowych w gminach: Milicz, Cieszków, Krośnice, Żmigród i Twardogóra

Zaproszenie do złożenia ofert wraz z załącznikami, w tym z formularzem do złożenia oferty należy pobrać poniżej.

Oferty wraz załącznikami należy składać wyłącznie drogą mailową na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl do godz. 12:00 do dn. 06 grudnia 2021(poniedziałek) wyłącznie na udostępnionym formularzu oferty.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij