Aktualności

Zaproszenie na seminarium tematyczne on-line

Zastosowanie zintegrowanego modelu oceny wpływu połączone z upowszechnianiem dobrych praktyk

 

W imieniu Związku Stowarzyszeń "Dolnośląska Sieć Partnerstw LGD", którego jesteśmy członkiem, serdecznie zapraszamy na seminarium on - line w dniu 28.10.2021 w godz. 10- 14

Zaproszenie kierujemy do wszystkich Lokalnych Grup Działania, pracowników biur, zarządów,  partnerów w szczególności przedstawicieli JST, beneficjentów, współpracujących mediów. 

W programie przewidziano prelekcje ekspertów w zakresie: definicji dobrych praktyk, prezentacji wybranych dobrych praktyk LGD, wspólnot energetycznych w praktyce, gospodarki w obiegach zamkniętych w małych i mikroprzedsiębiorstwach oraz współpracy lokalnej na rzecz klimatu.
Szczegółowy program w załączeniu.

Bardzo proszę o dokonywanie zgłoszeń na załączonym formularzu na adres e-mail: biuro@dobrawidawa.pl

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/91989765256?pwd=RE9tNTYzb1BaU0x0V2ZUa25TR0MxUT09
Meeting ID: 919 8976 5256
Passcode: 904021Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij