Aktualności

Zorganizuj wydarzenie w ramach Dni Karpia 2020!

W związku z organizacją 15 edycji Dni Karpia, chętnym na organizację wydarzeń przypominamy o konieczności wpisania propozycji swojego wydarzenia do kalendarza elektronicznego.


 

Co zrobić aby zorganizować wydarzenie w ramach Dni Karpia i stać częścią niezwykłego cyklu wydarzeń?

1. Prosimy o wpisanie się do wstępnego kalendarium DK do dnia 21 lutego 2020.
Link do logowania się na serwis:
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, prosimy o rejestrację w serwisie.
Jeśli zapomniałeś hasła - kliknij na przycisk ,,Przypomnienie hasła w serwisie"

2. Wejdź w zakładkę kalendarz i zaplanuj w jakim terminie chcesz zorganizować wydarzenie.

3. W zakładce wydarzenia kliknij w przycisk ,,Dodaj wydarzenie" i wypełnij formularz wstępny (data wydarzenia, nazwa, kategoria, krótki opis). 

4. Po zaakceptowaniu przez koordynatora wydarzenia, zostanie udostępniony formularz rozszerzony, który należy wypełnić i przesłać do akceptacji do dnia 09 marca 2020.

5. Po uzupełnieniu formularza szczegółowego w serwisie pojawi się faktura oraz umowa z możliwością elektronicznego zaakceptowania, bez konieczności drukowania i podpisywania. 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij