image

Agroturystyka to doskonały sposób na spędzenie urlopu. Niezależnie od tego, kim jesteś, czego szukasz i jakie są twoje potrzeby, wypoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym na pewno pozwoli ci wypocząć oraz oderwać się od codzienności. Do dyspozycji będziesz miał nie tylko piękne okolice Doliny Baryczy, ale też wszystkie atrakcje naszego gospodarstwa. Ze swojej strony zawsze dokładamy starań, aby było ciekawie, rozwijająco i niebanalnie. Dlatego też u nas znajdzie dla siebie coś każdy miłośnik aktywnego wypoczynku oraz samorozwoju. Regularnie organizujemy ciekawe, tematyczne kursy, dzięki którym dowiesz się np. jak zbierać i suszyć zioła, jak przygotowywać z nich napary oraz maści, jak zajmować się pszczołami, poznasz podstawy ciesielstwa, nauczysz się ogrodnictwa oraz przycinania drzew owocowych. Zasób tematów jest wręcz niewyczerpany i w każdym sezonie organizujemy coś nowego, dzięki czemu powracając do nas, zawsze masz szansę dowiedzieć się czegoś, czego jeszcze nie wiedziałeś.

DOLINA BARYCZY

Agroturystyka jest dla każdego!

image
Być może odniosłeś wrażenie, że wizyta w naszym gospodarstwie agroturystycznym jest przeznaczona tylko dla miłujących aktywny wypoczynek. Nic bardziej mylnego! Mamy coś dobrego dla każdego. Dolina Baryczy oraz nasz dom to miejsce doskonałe również dla tych, którzy chcą po prostu odsapnąć od zabieganej codzienności. Znajdziesz u nas ciszę, spokój, piękne widoki i świeże powietrze. Jeśli chcesz oddać się całkowicie lenistwu, oferujemy również całodzienne wyżywienie – pyszne i zdrowe posiłki sporządzamy ze świeżych, lokalnych produktów. Na życzenie organizujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak przejazdy bryczką, łowienie ryb, zabawy w podchody. Mamy zapas rowerów, które można wypożyczyć, jak też kajaki i, dla znających się na jeździectwie – łagodne, lubiące kontakt z obcymi konie.
DLACZEGO WARTO?

Doznania agroturystyczne

image

Przyjmujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i zorganizowane grupy. Jesteśmy w stanie przenocować i obsłużyć około 30 osób, więc w grę wchodzi też organizowanie niewielkich imprez okolicznościowych, np. rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia (Dolina Baryczy zimą jest naprawdę piękna) czy urodzin.

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

image
image