image

Posiadamy pokoje na wynajem w Dolnie Baryczy. Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym, oferującym wypoczynek w spokojnym, wiejskim otoczeniu. Jednocześnie wiele atrakcji znajdą u nas także ci, którzy preferują aktywne spędzanie czasu, jak też osoby chcące nauczyć się czegoś nowego.

W ofercie mamy pokoje o różnym standardzie oraz przeznaczeniu. Najmniejsze to pomieszczenia sypialniane z dwoma łóżkami. Nie posiadają własnego zaplecza sanitarnego – ubikacja i łazienka z prysznicem znajdują się na piętrze i są do użytku wspólnego. Oferta dla nieco bardziej wymagających do apartament, w którym oprócz części noclegowej (także dwa łóżka) jest toaleta. Największe oferowane przez nas pokoje to apartamenty rodzinne, z pomieszczeniem noclegowym, częścią dzienną, aneksem kuchennym, ubikacją i łazienką. Jest to propozycja bardzo chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi.

DOLINA BARYCZY

Agroturystyka jest dla każdego!

image

Nasze pokoje urządzone są bez przepychu, ale funkcjonalnie, schludnie i estetycznie. Dbamy o to, aby wyposażenie było sprawne i na bieżąco usuwamy wszystkie usterki lub wymieniamy elementy wyposażenia. Priorytetem jest również czystość – nie tylko zachęcamy gości do tego, aby o nią dbali, również w częściach wspólnych, lecz też dokładamy wszelkich starań, by wszystko było na bieżąco posprzątane.

Wybrane pokoje przystosowane są do goszczenia osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi. Poza tym w niemal każdym pokoju istnieje możliwość zrobienia tzw. dostawki, czyli dołożenia jeszcze jednego, mniejszego łóżka dla dziecka. Dysponujemy też kojcami dla niemowląt oraz fotelikami do karmienia – o zapotrzebowaniu na nie prosimy informować jeszcze przed przyjazdem, tak, abyśmy mogli wszystko na czas przygotować.

DLACZEGO WARTO?

Doznania agroturystyczne

image

W niektórych pokojach istnieje możliwość spożywania posiłków. Jednak dysponujemy też wspólną jadalnią, z której może korzystać każdy z naszych gości. Dotyczy to również pokoju gościnnego, wyposażonego w kominek, bilard oraz tarczą do gry w darty.

W razie dodatkowych pytań oraz nietypowych życzeń i potrzeb, serdecznie prosimy o kontakt. Zawsze staramy się zrobić wszystko, co w naszych możliwościach, aby pobyt u nas był zgodny z oczekiwaniami.

image
image