Aktywni mieszkańcy

20 stycznia 2021
Celem projektu "Boże Narodzenie w Dolinie Baryczy", było zapoznanie uczniów klasy drugiej z tradycjami...
20 stycznia 2021
18 stycznia 2021
W czasie zajęć można poznać najciekawsze dania kuchni wielkopolskiej. Sposób ich przygotowania.
30 grudnia 2020
Prawda znana od dawna głosi, że wielcy statedzy np. wojskowi byli dobrymi szachistami podobnie jak...
29 grudnia 2020
W ramach prjektu, zrobiliśmy filmik intruktażowy " Jak samemu zrobić ser podpuszczkowy"
29 grudnia 2020
Gorsze wyniki w nauczaniu...i co teraz. Nie jest to już żadną tajemnicą, że wyniki dzieci i młodzieży...
 

1 2 3 ... 610 611 612

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij