O nas

Katalog infrastruktury

W biurze Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" każdy chętny może zapoznać się z Katalogiem Infrastruktury Architektonicznej dla Doliny Baryczy.

Katalog został opracowany by służyć zachowaniu piękna wiejskiego krajobrazu Doliny Baryczy, tradycyjnej architektury pogranicza Dolnego Śląska i Wielkopolski, opartej na harmonijnym stylu łączącym drewno, cegłę i rudą darniową.  

Katalog został wykonany na zlecenie Zarządu Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" przez firmę Green Expert Daniel Bzowski. Zawiera 23 oryginalne projekty, nawiązujące do stylu architektonicznego regionu, do wykorzystania nieodpłatnie przez inwestorów na obszarze Doliny Baryczy w celach publicznych,  jak i przez prywatnych właścicieli posesji. Każdy projekt zawiera dodatkowo opis przedsięwzięcia budowlanego, zestawienie niezbędnych materiałów wraz z ilościami oraz opis dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia budowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykorzystaniem któregoś z projektów, skontaktuj się z nami! Wyślemy Ci mailem interesujący Cię projekt w odpowiedniej rozdzielczości. Zapraszamy również do naszego biura po płytę CD ze wszystkimi projektami.

W przypadku wykorzystania projektu prosimy jedynie o zgłoszenie nam tego faktu oraz podanie informacji, że pochodzi on z Katalogu Infrastruktury Architektonicznej dla Doliny Baryczy, którego właścicielem jest Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".

Wszelkie zmiany w projektach wymagają zgody projektanta.

Dostępne projekty do wglądu:


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij