Aktualności

Mieszkańcy Doliny Baryczy- jesteśmy dla Was!

W dniu 05.09.2021 Lokalne Grupy Działania z Dolnego Śląska zrzeszone w ramach Dolnośląskiej Sieci Partnerstw LGD gościły ze wspólnym stoiskiem na Dożynkach Wojewódzkich w Domaniowie. Oprócz Święta Plonów, celebrowaliśmy 30-lecie podejścia Leader (w obecnej perspektywie finansowej zwanym RLKS ) w Polsce, dzięki któremu możemy być blisko Was i działać dla Was, a przede wszystkim spełniać Wasze potrzeby i dbać o regiony, które wspólnie zamieszkujemy. Kluczem do sukcesu tego podejścia jest jego oddolność, dzięki czemu to Wy, mieszkańcy Doliny Baryczy czy innych krain w województwie decydujecie i kształtujecie przyszłość Waszych małych ojczyzn.
Dolny Śląsk stoi w przededniu podjęcia decyzji nt. wdrożenia podejścia RLKS (Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność) w perspektywie 2021-2027. Decyzja wydaje się oczywista!

W ramach stoiska dla uczestników dożynek dostępne były materiały promujące obszary grup, tort babeczkowy z okazji jubileuszu Leadera oraz warsztaty z plecenia wianków z żywych roślin. Stoisko było często odwiedzane, a goście mogli z nami porozmawiać i dowiedzieć się o pracy i misji lokalnych grup działania.

Zdjęcia publikujemy na naszym Facebooku
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij