Aktualności

Ogólnopolski konkurs plastyczny pn. My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele

Stowarzyszanie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" dzięki środkom z Programu Rybactwo i Morze w ramach wdrażania lokalnej strategii rozwoju, wspiera rozwój oferty rybackiej i turystycznej Doliny Baryczy (gminy Cieszków, Krośnice, Milicz, Twardogóra, Żmigród, Odolanów, Sośnie, Przygodzice) w imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (instytucji zarządzającej) zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas? 

Ideą konkursu jest ilustracja przedsięwzięć miejsc/życia mieszkańców obszaru Doliny Baryczy zmienionych dzięki środkom z Programu Rybactwo i Morze.

Jesteśmy przekonani, że konkurs w przedświątecznym okresie, stanie się ciekawą inicjatywa przybliżającą znaczenie tradycji rybactwa i stawów dla Doliny Baryczy. 

DANE O KONKURSIE w skrócie:

Organizator konkursu:  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Współorganizator: Stowarzyszenie "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy" 
Tytuł konkursu: My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?
Dla kogo: Uczniowie szkół podstawowych w 3 kategoriach: Klasy 1-3; 4-6; 7-8
Cel konkursu: upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów,
pracowników dydaktycznych, rodziców o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego
Termin konkursu: prace muszą być nadesłane do 31 grudnia 2021
Zadanie uczniów: przygotowanie i przekazanie - zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi - zdjęcia lub skanu pracy plastycznej konkursowej
Zadanie nauczycieli: zebranie i przesłanie zdjęć lub skanu pracy konkursowej wraz z wypełnionymi  oświadczeniami, formularzami na maila myiryby@minrol.gov.pl oraz do wiadomości partnerstwo@nasza.barycz.pl
Jeden uczeń = jedna praca

NAGRODY:

z Ministerstwa: za I, II, III miejsce w każdej kategorii wiekowej i odrębnie dla każdego województwa - nagrody rzeczowe, każda o wartości 200 zł
Z Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy": dla każdego nauczyciela zgłaszającego: NOWOŚĆ 2021 Przewodnik "Odkryj Dolinę Baryczy" 
dla każdego uczestnika konkursu - pakiet materiałów typu: koszulka, kubek, plecak, pomoce edukacyjne- promujące rybacki charakter obszaru (gadżety kolorowego szlaku karpia, Dni Karpia w Dolinie Baryczy, Edukacja dla Doliny Baryczy)  

Link do konkursu ze wszystkimi potrzebnymi materiałami tutaj:

 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij