Aktualności

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców obszaru nt. możliwości pozyskania środków w ramach LSR 2016-2022 w dn. 03.08.2017 r.

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców obszaru nt. możliwości pozyskania środków w ramach LSR 2016-2022 w dn. 03.08.2017 r.

 

Zapraszamy mieszkańców obszaru na spotkanie informacyjne nt. możliwości pozyskania środków w przyszłych naborach w zakresie:
- podjęcia działalności gospodarczej
- rozwoju działalności gospodarczej
- rozwoju gospodarstwa rybackiego
- realizacji inicjatyw o charterze niekomercyjnym przez podmioty publiczne i organizacje pozarządowe
oraz w związku z trwającymi konsultacjami Lokalnych kryteriów wyboru, które pozwalają Radzie Programowej LGD wybrać wnioski do realizacji.

Spotkanie to odbędzie się w dn. 03.08.2017 r. w godz. 10-14 w sali konferencyjnej CAL w Miliczu, Pl.Ks.E.Waresiaka 7.

Najbliższe terminy naborów dostępne są tutaj ->

Konsultacja kryteriów i ogólne zasady wsparcia_plakatt-1Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij