Aktualności

Zapraszamy do organizacji wydarzeń w ramach Dni Karpia 2017

Dni Karpia to okres wzmożonej aktywności turystycznej w Dolinie Baryczy. To okazja do zorganizowania i przeprowadzenia wyjątkowych, różnorodnych inicjatyw związanych z obszarem.
Zapraszamy wszystkich do organizacji wydarzeń w ramach Dni Karpia 2017.  W tym roku Dni Karpia odbywać się będą w miesiącach: wrzesień, październik i listopad. 
Jedenaście edycji już za nami. Pora na zebranie nowych pomysłów na obchody. Mamy nadzieje, że uda nam się zorganizować bogaty i wyjątkowy harmonogram wydarzeń Dni Karpia 2017.   
Prosimy o zapoznanie się z dokumentami: Zasady wpisania w kalendarium, a następnie przesłanie formularza do 10 kwietnia.

Załączniki do artykułu:
Zasady_WydarzeniaDK( Zasady_WydarzeniaDK.pdf 209 kB )
Formularz _organizatorzyDK2017( Formularz _organizatorzyDK2017.doc 1109 kB )
Formularz _organizatorzyDK2017( Formularz _organizatorzyDK2017.pdf 779 kB )Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, Wsparcie przygotowawcze, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij